U Kalesiji danas mirna šetnja zbog ubistva Inele Selimović i njenog 13-godišnjeg sina

0
Radiosarajevo.ba
U Kalesiji danas mirna šetnja zbog ubistva Inele Selimović i njenog 13-godišnjeg sina
Foto: Canva / Šetnja za Inelu Selimović

Grupa građana okupit će se danas, 14. februara u Kalesiji u 16 sati, kada će biti održana i mirna šetnja gradom zbog stravičnog ubistva Inele Selimović i njenog 13-godišnjeg sina koje je počinio njen (bivši) suprug Emir Selimović.

Skup organizuje Udruženje "Snaga nezavisne žene", a okupljanje je planirano ispred BKC Kalesija.

"Prestanite nam ubijati kćerke. Šetnja za sve Inele u tišini", navodi se u pozivu skupa.

Lino i dm udružuju snage za podršku Roditeljskim kućama u Sarajevu i Tuzli

Lino i dm udružuju snage za podršku Roditeljskim kućama u Sarajevu i Tuzli

Organizatori su pozvali sve građane da se pridruže ovom skupu sa kojeg će poslati poruku protiv nasilja nad ženama i podići svijest o ovom ozbiljnom društvenom problemu.

Podsjećamo, Inela Selimović i njen sin (13) ubijeni su u Kalesiji, u noći sa 12. na 13. februar, a za ovo krivično djelo sumnjiči se Emir Selimović koji je u bjekstvu.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije