Sarajevo: Protesti okončani, saobraćaj u potpunosti normalizovan
16:28 Mirne demonstracije u Sarajevu su okončane, saobraćaj u potpunosti normalizovan. Za sutra je najavljen nastavak demonstracija sa početkom u 12 sati.
16:21 Saobračaj na raskrsnici Titove i Alipašine ulice ponovo uspostavljen.
15:57 Demonstracije protiču u miru, a na raskrsnici Alipašine i Titove ulice ostalo je svega pedesetak demonstranata.
15: 27 Okupljenim demonstrantima su se pridružili i novinari iz Slovenije koji prave umjetnički projekat o demonstracijama u Sarajevu, u sklopu sarajevske zime.
15: 19 U toku je realizacija projekta Sinergija Sarajeva, koji je namijenjen svima koji žele autoportretom i izjavom izraziti svoju predstavu ili viziju identiteta Evrope. Na protestima je ostalo još 50-ak građana.
14:25 Dva sata nakon početka protesta broj demonstranata na raskrsnici Alipašina i Titova počeo se smanjivati.
13:26 Demonstranti su blokirali i tramvajski saobraćaj na Skenderiji, i to tako što su stali na šine. Tramvaji saobraćaju do Željezničke stanice.
13:02 Građani su uzvikujući " Lopovi lopovi" i "Hoćemo ostavke" blokirali saobraćaj u Titovoj ulici, a potom su se uputili i prema raskrsnici ulicaTitova i Alipašina, odnosno kod Higijenskog zavoda gdje su također blokirali saobraćaj
12:48 Demonstracije se odvijaju mirno, a oko tristo prisutnih uzvikuje "Hoćemo ostavke". Plenum građanki i građana organizirao je i podjelu hrane demonstrantima.
12:19 Građani stoje na tramvajskom stajalištu ispred Predsjedništva BiH i saobraćaj još uvijek nije blokiran.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.