Čestitamo / Oružane snage BiH bogatije za sedam novih oficira - školovali se u Srbiji
14. 09. 2021. u 22:05:00
Oružane snage Bosne i Hercegovine bogatije su za sedam novih oficira, saopćeno je na zvaničnoj Facebook stranici Ministarstva odbrane i Oružane snage BiH.
Kako navode, na svečanoj promociji održanoj u Beogradu 11. septembra 2021. godine u kojoj je prve oficirske činove dobilo 139 kadeta, promovisano je i sedam kadeta iz Oružanih snaga Bosne i Hercegovine.
Promociji novih potporučnika prisustvovaо је ministar odbrane Sifet Podžić sa saradnicima.
Istaknuli su i da su se najmlađi oficiri Oružanih snaga Bosne i Hercegovine u Republici Srbiji školovali na smjerovima za pješadiju, artiljeriju, artiljerijsko-raketne jedinice, protivzračno djelovanje i opću logistiku.
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacija za Android | iPhone i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.
Tagovi: oficiri kadeti Oružane snage BiH
KOMENTARI (6)
Ostavite komentar kao 'gost' ili se prijavite