Nikšić se pohvalio nakon sastanka u State Departmentu: SAD spremne za učešće u razvojnim projektima

11
Radiosarajevo.ba
Nikšić se pohvalio nakon sastanka u State Departmentu: SAD spremne za učešće u razvojnim projektima
Foto: Facebook / Delegacija FBiH u SAD

Premijer Federacije BiH Nermin Nikšić saopćio je danas, 26. aprila, da je delegacija Federalne vlade u nastavku višednevne posjete Sjedininjenim Američkim Državama održala još jedan sastanak u State Departmentu.

Sastanak su održali sa zamjenikom pomoćnika sekretara Ureda za energetske resurse (ENR) Stevenom Banksom.

"Ovaj sastanak još je jedna potvrda posvećenosti i spremnosti SAD-a za učešćem u razvojnim projektima Bosne i Hercegovine", napisao je Nikšić na svom Facebook profilu.

UŽIVO | Rat Izraela i Irana: IDF objavio snimak rušenja iranskih dronova

UŽIVO | Rat Izraela i Irana: IDF objavio snimak rušenja iranskih dronova

Inače, delegacija Vlade Federacije BiH koju predvodi premijer Nikšić boravi u zvaničnoj posjeti Sjedinjenim Američkim Državama, a posjeta je prije nekoliko dana započela sastankom sa ambasadorom BiH Svenom Alkalajem.

Potom su održani sastanci s predstavnicima američkih poslovnih i finansijskih institucija s ciljem realizacije značajnih infrastrukturnih projekata u našoj zemlji, kao i političkim predstavnicima američke administracije.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (11)

/ Povezano

/ Najnovije