Nermin Nikšić na sastanku sa Udruženjem Pomozi.ba razgovarao kako pomoći stanovnicima Jablanice

Premijer Federacije Bosne i Hercegovine Nermin Nikšić razgovarao je u petak, 13. decembra, u sjedištu Vlade Federacije BiH u Sarajevu sa osnivačem i članom Upravnog odbora Udruženja Pomozi.ba Elvirom Karalićem.
Tema sastanka je bila saradnja i zajedničko djelovanje Vlade Federacije BiH, Federalne uprave civilne zaštite i Udruženja Pomozi.ba na rješavanju problema stanovnika područja pogođenih poplavama i klizištima u Hercegovačko-neretvanskom i Srednjobosanskom kantonu.
Na sasatanku su razmijenjene i informacije o dosadašnjim aktivnostima pomoći stanovništvu na području Jablanice.

Novak Đoković podržao studentske proteste: "Historija! Veličanstveno"
Sastanku su prisustvovali i članovi sektora Udruženja sa područja Unsko-sanskog kantona Jasmin Muslić, Elvir Muslić i Damir Kolčaković koji su premijera informirali o aktivnostima i potrebama Udruženja na području ovog kantona.
Na sastanku je naglašeno da je saradnja vlasti i nevladinog sektora potrebna i na svim drugim poljima na pomoći građanima širom Bosne i Hercegovine i da će u narednom periodu biti intenzivirana.
Premijer Nikšić zahvalio se osnivaču i članovima Udruženja Pomozi.ba na interesu za zajedničku saradnju, kazavši kako je zajedničko djelovanje uvijek dužnost kad je riječ o aktivnostima od društvene koristi.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.