Konaković o Košarcu: 'Više ćemo potrošiti na njegova putovanja nego što ćemo izvesti mesa u Rusiju'
Ministar Staša Košarac čini sve da zaustavi razvoj poljoprivrede u BiH, objavio je šef bh. diplomatije i lider Naroda i Pravde Elmedin Konaković nakon što je Košarac objavio da je dogovorio izvos mesa u Rusiju.
"Zaustavlja formiranje ministarstva poljoprivrede, blokira sve opcije pristupanja fondovima EU, a eto dogovorio je izvoz mesa u Rusiju", navodi Konaković.
Poručuje da će mnogo više Bosna i Hercegovina i bh. entitet RS potrošiti na putovanja Staše Košarca u Rusiju nego što će izvesti mesa.
"Biznis klase, vip-ovi na aerodromima, skupocjeni hoteli, reprezentacije i drugi troškovi.
Demiroviću pokazali fotografije svlačionice Bilinog Polja, on odgovorio: To je moj dom, ponosan sam
I nije nam rekao kojeg mesa, gdje je meso, zna li koliko se mesa u našoj zemlji proizvodi?", objavio je Konaković.
View this post on Instagram
Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.