Još jedna tragedija u BiH: Preminuo pacijent koji je pao sa zgrade UKC Tuzla

1
Radiosarajevo.ba
Još jedna tragedija u BiH: Preminuo pacijent koji je pao sa zgrade UKC Tuzla
Tuzlanski.ba / UKC Tuzla

Na Univerzitetsko kliničkom centru (UKC) Tuzla, dogodila se danas, 29. oktobra, nesreća sa smrtnim posljedicama.

"Operativnom centru Uprave policije MUP TK-a prijavljeno je oko 13:00 sati, od strane dežurne sestre JZU UKC Tuzla da je muška osoba (1947.) godine inače pacijent pomenute ustanove skočio sa visine, kojom prilikom je smrtno stradao.

O događaju je obaviješteno Kantonalnog tužilaštva TK-a, te su po uputama dežurnog tužioca istražitelji OKP PU Tuzla izvršili uviđaj, te će se sve dalje mjere i radnje preduzimati po uputama tužioca", saopćeno je iz Uprave MUP-a TK.

Novinarka Mirza Vranj traži pomoć: Nakon reakcije na antibiotike vraćaju je kući, a stanje sve gore

Novinarka Mirza Vranj traži pomoć: Nakon reakcije na antibiotike vraćaju je kući, a stanje sve gore

Kako Tuzlanski.ba nezvanično saznaje pacijent je skočio sa odjeljenja Klinike za hirurgiju UKC-a Tuzla. 

"Pacijent je zatečen bez srčane akcije, pristupilo se kardiopulmonalnoj reanimaciji, ali nažalost bezuspješno, egzitus je proglasen u 13:25 sati", saopćeno je iz UKC Tuzla.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (1)

/ Povezano

/ Najnovije