Hitan apel iz bh. grada: "Sedam sati smo zavejani u mećavi sa djecom"

5
Radiosarajevo.ba
Hitan apel iz bh. grada: "Sedam sati smo zavejani u mećavi sa djecom"
Foto: Facebook / Drvar zavejan u mećavi

U Bosni i Hercegovini u ponedjeljak, 23. decembra 2024. godine, počeo je padati snijeg koji je uzrokovao brojne probleme u saobraćaju.

Jedan od njih se desio i na putu Bosanski Petrovac - Drvar, u mjestu Crljivica. 

Kolona automobila, kako navodi Radio Drvar, u kojima su i djeca, zametena je gotovo sedam sati u snijegu. 

Iskustvo Bosne pokazuje šta se dešava kada se Amerika povuče

Iskustvo Bosne pokazuje šta se dešava kada se Amerika povuče

Načelnica opštine Drvar Dušica Runić rekla je za medije bh. entiteta da je u kontaktu sa zavejanim putnicima i da radi na rješavanju ove situacije. 

Jedan od vozača rekao je da se ne vidi ništa - ni put, ni kolona automobila od jake snježne mećave. 

Dodao je i da je mašina firme "Rad putevi" koja održava dionicu, ostala zaglavljena u snijegu.

Radio Drvar objavio je hitan apel građanima Drvara koji imaju terenska vozila, pilanama i drugim preduzećima koja raspolažu mehanizacijom upućuju ljudi zameteni u koloni, da se pokuša organizovati pročišćavanje do iste!

[facebook]https://www.facebook.com/photo/?fbid=122183562974138056&set=a.122111137196138056[/facebook]

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (5)

/ Povezano

/ Najnovije