Velike gužve: Na pet graničnih prijelaza prema Hrvatskoj čeka se jako dugo

0
Radiosarajevo.ba
Velike gužve: Na pet graničnih prijelaza prema Hrvatskoj čeka se jako dugo
Foto: BIHAMK / Granični prijelaz Orašje

Pojačana je frekvencija saobraćaja na pojedinim graničnim prelazima s obzirom na to da je sezona godišnjih odmora u toku.

Na izlazu iz Bosne i Hercegovine duge su kolone putničkih vozila na graničnim prelazima Orašje, Gradina, Izačić, Kamensko i Gabela Polje, dok su na graničnim prelazima Deleuša, Hum i Zupci duge kolone u oba smjera.

Na graničnim prelazima Doljani-Metković, Bijača-Nova Sela i Gradiška-Gornji Varoš nema gužvi na našim izlaznim rampama, ali su duga zadržavanja na ulazu u Republiku Hrvatsku.

"Vratit će se knjige": Više od 1.200 potpisnika traži povratak Biblioteke u Vijećnicu

"Vratit će se knjige": Više od 1.200 potpisnika traži povratak Biblioteke u Vijećnicu

Na ostalim graničnim prelazima putnička vozila, za sada, ne čekaju duže od 30 minuta.

Zbog izvođenja radova obustavljen je saobraćaj za sva vozila na magistralnoj cesti Jajce–Crna Rijeka, u naselju Podmilačje. Za vrijeme obustave, vozila se preusmjeravaju alternativnim pravcem preko Mrkonjić Grada, saopćio je BIHAMK.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije