Dodik, Cvijanović i Trišić-Babić se sastali sa ministrom odbrane SAD-a Peteom Hegsethom

24
Radiosarajevo.ba
Dodik, Cvijanović i Trišić-Babić se sastali sa ministrom odbrane SAD-a Peteom Hegsethom
Foto: SNSD / Dodik, Cvijanović i Trišić-Babić sa Hegsethom

Predsjednik Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD) Milorad Dodik, članica Predsjedništva Bosne i Hercgovine Željka Cvijanović i v.d. predsjednika RS Ana Trišić-Babić borave u posjeti Sjedinjenim Američkim Državama.

Trojac iz vrha SNSD-a je otputovao u Washington gdje će prisustvovati Molitvenom doručku a što su iskoristili za sastanke sa nekoliko zvaničnika State Departmenta.

Oni su se danas sastali sa ministrom odbrane SAD-a Peteom Hegsethom, a nakon sastanka se oglasio i Dodik.

Branko Đurić Đuro za Radiosarajevo.ba: Nemam vremena da gledam u retrovizor i osvrćem se nazad   

Branko Đurić Đuro za Radiosarajevo.ba: Nemam vremena da gledam u retrovizor i osvrćem se nazad  

"Tokom Molitvenog doručka imao sam priliku da se sretnem s Peteom Hegsethom, čovjekom koji jasno razumije koliko su snaga, principijelnost i odbrana vrijednosti hrišćanskog svijeta važni za očuvanje slobode i dostojanstva naroda širom svijeta", izjavio je tim povodom Dodik.

Cvijanović je ranije ove sedmice imala sastanak sa američkim ministrom trgovine Howardom Lutnickom i republikanskom kongresmenkom Annom Paulinom Lunom.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (24)

/ Povezano

/ Najnovije