Burno u Tesliću: Sve više građana se okuplja pred kućom Milana Miličevića u znak podrške

0
Radiosarajevo.ba
Burno u Tesliću: Sve više građana se okuplja pred kućom Milana Miličevića u znak podrške
Foto: Screenshot / Youtube / Građani ispred kuće Miličevića protestuju zbog hapšenja

Gradonačelnik Teslića Milan Miličević još se nalazi u porodičnoj kući.

Ispred porodične kuće Miličevića još se okupljaju građani, a stigli su i funkcioneri SDs-a, čiji je Miličević predsjednik.

Pored njega, uhapšena su još dvojica odbornika u Skupštini koja su prebačena u Tužilaštvu u Doboju, piše BN.

Sarajevske mahale: Znate li kako je Vratnik dobio ime?

Sarajevske mahale: Znate li kako je Vratnik dobio ime?

Podsjećamo, iz Ministarstva unutrađnjih poslova RS je saopšteno da su lica iz Teslića, čiji su inicijali M.M, M.D. i M.J. uhapšena u akciji "Blok" zbog sumnje da su počinila krivična djela trgovina uticajem i primanje mita.

Oglasilo se i Republičko javno tužilaštvo RS Posebno, odjeljenje za suzbijanje korupcije, organizovanog i najtežih oblika privrednog kriminala, koje je saopštilo da vodi istragu protiv Milana Miličevića, Mehmeda Dubravca i Meše Jašarevića zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično djelo Primanje mita i Trgovina uticajem.

Do sada je, kako je navedeno, tokom pretresa, kod Miličevića pronađeno oko 400.000 KM, dok je kod Dubravca pronađeno oko 50.000 KM.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije