Bjegunac na Jahorini dočekao novog predsjednika Vlade Srbije: Prisan susret Dodika i Macuta

24
Radiosarajevo.ba
Bjegunac na Jahorini dočekao novog predsjednika Vlade Srbije: Prisan susret Dodika i Macuta
Foto: Dž. K. / Radiosarajevo.ba / Milorad Dodik i Đuro Macut

Bjegunac od bosanskohercegovačkog pravosuđa Milorad Dodik u srijedu, 20. maja, na Jahorini je dočekao novog predsjednika Vlade Srbije Đuru Macuta.

Fotoreporter portala Radiosarajevo.ba prisutan je na Jahorini gdje Dodik i Macut sudjeluju u 'Jahorina ekonomskom forumu'.

U strahu od privođenja pravdi, bjegunac je i na ovom događaju okružen brojnim naoružanim pripadnicima MUP-a RS. 

Amidžić okrivio Federaciju za blokadu novog graničnog prijelaza: "Idemo pred Vladu FBiH"

Amidžić okrivio Federaciju za blokadu novog graničnog prijelaza: "Idemo pred Vladu FBiH"

Prije sastanka s Macutom, Dodik je održao govor u kojem je optužio 'Sarajevo da koči politički razvoj RS-a'. Zanimljivo je da Dodik smatra kako se manji bosanskohercegovački entitet RS ima odličnu ekonomsku perspektivu, te da se broj ulaganja i investicija u ovaj dio BiH raste.

Ostatak Dodikovog obraćanja na Jahorini možete pročitati na linku OVDJE.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (24)

/ Povezano

/ Najnovije