Svaka čast: Pogledajte kako je Elvedina Muzaferija osvojila nove bodove

0

Elvedina Muzaferija (24) ostvarila je još jedan sjajan rezultat u Svjetskom kupu.

Najbolja bh. skijašica je danas u superveleslalomu u švicarskoj Crans Montani zauzela 16. mjesto.

Iako je imala visok startni broj (46) i jako teške uvjete na stazi, Elvedina je odlično odvezla utrku i kroz cilj prošla sa vremenom 1:18.01.

Još jedan zemljotres u Hrvatskoj: "Dobro zagrmjelo i streslo"

Prvo mjesto u današnjem superveleslalomu zauzela je Stephanie Verner iz Austrije sa vremenom 1:16.52.

Druga je bila Federica Brignone iz Italije (1:16.56), a treća Marta Bassino iz Italije (1:16.67).

Svaka čast, ponosu BiH: Evo koliko je Elvedina Muzaferija osvojila bodova u novoj sjajnoj utrci

Prvo mjesto u današnjem superveleslalomu zauzela je Stephanie Verner iz Austrije sa vremenom 1:16.52, piše Reprezentacija.