Sjajan nastup Elvedine Muzaferije u Cortini d'Ampezzo

0

Elvedina Muzaferija, najbolja bosanskohercegovačka skijašica, imala je sjajan nastup u Cortini d'Ampezzo jer je u trci spusta osvojila je 27. mjesto i došla do novih bodova u Svjetskom kupu.

Muzaferija je imala startni broj 45, a sjajnom vožnjom došla je do 27. mjesta sa vremenom 1:08.57 i imala je 1.59 sekundi zaostatka za pobjednicom Sofijom Goggiom.

Na drugom mjestu završila je Austrijanka Ramona Siebenhofer, dok je trećeplasirana bila Ester Ledecka iz Češke.

Portal Radiosarajevo.ba traži novinarke/novinare

Muzaferija je tako došla do nova četiri boda, a podsjetimo u decembru prošle godine trku Super G-ja završila je na 18. mjestu i tada je osvojila 13 bodova, piše SC Sport.