Schild dominirala u Lienzu

Austrijanka Marlies Schild slavila je na slalomskoj vožnji Svjetskog kupa alpskih skijašica na domaćoj stazi u Lienzu. Schild je stazu odvezla za 1:57,65.

Francuskinja Sandrine Aubert zauzela je drugu poziciju sa zaostatkom od 1,83, dok je treća bila Kathrin Zettel uz minus od 2,19 sekundi

Hrvatska skijašica Ana Jelušić zauzela je odličnu šestu poziciju sa zapostatkom od 3,08 sekundi.

Vodeća u ukupnom portku Lindsey Vonn, unatoč padu i povredi lijeve ruke, nastupila je na stazi u Lienzu i u prvoj vožnji osvojila 12. mjesto, dok je na kraju završila na 18. poziciji.

Vezano: Povreda Lindsey Vonn (VIDEO)

Bosansko-hercegovačka slalomašica Zana Novaković u prvoj vožnji je zauzela posljednje, 48. mjesto sa zaostatkom 8.48 sekundi, te se nije kvalifikovala u završnu utrku.