Pogledajte fotografije s treninga ledenih Zmajeva: Priprema za tešku utakmicu protiv Gruzije

Hokejaška reprezentacija Bosne i Hercegovine danas će u 16 sati i 30 minuta prema lokalnom vremenu, odnosno u 15 sati i 30 minuta prema srednjoevropskom vremenu odigrati drugi susret na Svjetskom prvenstvu III divizije u Istanbulu. Protivnik naše reprezentacije u drugom kolu je Gruzija.

Naši najbolji hokejaši jučer su slavili protiv Hong Konga rezultatom 5:4. Nakon prve pobjede na svjetskim prvenstvima u historiji, ledeni Zmajevi su u odličnoj atmosferi odradili jutarnji trening.

Pogledajte fotogaleriju s jutarnjeg treninga.