Filip Zubčić nakon 21. mjesta u prvoj vožnji osvojio treće mjesto!

0

Hrvatski skijaš Filip Zubčić osvojio je treće mjesto na veleslalomu Svjetskog kupa u Santa Caterini s vremenom 2.09.17 i tako opet završio na postolju!

Pobijedio je Švicarac Marco Odermatt, a drugi je Amerikanac Tommy Ford.

U prvoj vožnji bio je na 21. mjestu.

Zubčić, koji je u subotu na prvom veleslalomu u Santa Caterini pobijedio, startao je s brojem dva, a čim je prošao kroz cilj u prvoj vožnji vidjelo se po njegovoj reakciji kako nije zadovoljan nastupom.

Na kraju je ostvario vrijeme 1.05.28 sa zaostatkom od 1,25 sekunde za prvoplasiranim Švicarcem Marcom Odermattom (1:04.03).

Utrka se prvobitno trebala održati u nedjelju, ali je otkazana zbog velike količine novonapadalog snijega.