Europa Cup: Upravo je vozila Elvedina Muzaferija, očekujemo bolji nastup u drugoj trci

0
F. B.

Elvedina Muzaferija nastupila je u Super G utrci na FIS Europa kupu na Bjelašnici.

Naša najbolja skijašica nije oduševila svojom izvedbom pred domaćom publikom i zauzela je 32. mjesto, a u cilj je došla u vremenom 1:05.30 minute.

Podsjetimo, naša najbolja skijašica na Svjetskom prvenstvu u alpskoj kombinaciji zauzela 15. poziciju, što je najbolji njen rezultat u historiji, da bi u subotu, 11. februara, završila na 20. mjestu u spustu.

Dva muškarca pretukla policajca prilikom hapšeja: Jedan uspio pobjeći

Najbolja skijašica Elvedina Muzaferija na Bjelašnici sve oduševila: 'Sutra bih mogla i pobijediti'

Prva tri mjesta zauzele su Austrijanke Ager Christina (1:03.06) na prvom, Heider Muchaela (1:03.56) na drugom i Fest Nadine (1:03.69) na trećem mjestu.

Top 10

Fotoreporter Radiosarajevo.ba je na Bjelašnici i zabilježio je nastupe takmičarki na Europa Cupu. Njegove snimke pogledajte u nastavku.

Elvedini želimo sreću u njenom slijedećem nastupu koji je na programu u 12:00 sati.