Elvedina Muzaferija osvojila sedmo mjesto u prvom spustu u Crans Montani

3

Najbolja bh. skijašica Elvedina Muzaferija osvojila je sedmo mjesto u prvom današnjem spustu u Crans Montani u okviru Europa kupa.

S vremenom 1:08.37 sekundi Muzaferija je prošla kroz cilj kao sedma i osvojila 36 bodova.

Za pobjednicom Karen Clement iz Francuske kasnila je 86 stotinki.

Anketa | Čija je najveća odgovornost što građani moraju plaćati proviziju za račune za vodu?

Na drugom mjestu završila je Čehinja Ester Ledecka, dok je treća bila Austrijanka Nadine Fest.

Prema najavi organizatora, skijašice će u nedjelju od 11 sati voziti i drugu spust utrku, a riječ je o nadoknadi takmičenja koje je jučer odgođeno zbog jakog vjetra.