Teniserke BiH danas s Gruzijom za prvo mjesto u grupi

Radiosarajevo.ba
Teniserke BiH danas s Gruzijom za prvo mjesto u grupi

Ženska teniska reprezentacija Bosne i Hercegovine danas se sastaje s Gruzijom u meču trećeg kola turnira II grupe Euro-afričke zone Fed Cupa.

Bh. teniserke su slavile u prva dva kola turnira u litvanskom gradu Siauliai, nad selekcijama Južne Afrike i Egipta, i za prvo mjesto u grupi danas igraju s Gruzijom koja je također neporažena.

Obje ekipe izborile su nastup u play-offu za plasman u Prvi grupu Euro-afričke zone.

U A-grupi plasman u play-off osigurale su selekcije Lihtenštajna i Finske koje se također sastaju danas u meču za prvo mjesto.

Nakon ovih susreta bit će poznati parovi play-offa te play-outa kojim će biti odlučeno koje dvije ekipe ispadaju u niži rang takmičenja.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije