Novak Đoković pobijedio Tallona Griekspoora i plasirao se u četvrtfinale turnira u Dubaiju

0

Srbijanski teniser i trenutni broj jedan na ATP listi Novak Đoković plasirao se u četvrtinu finala turnira u Dubaiju pobjedom nad Holanđaninom Tallonom Griegsporom.

Nakon što je nakon tri seta pobijedio Tomasa Machaca, Novak Đoković je u dva seta relativno lagano dobio Tallona Griegspora

U prvom setu, rezultat je bio 6:2 za srbijanskog tenisera, a u drugom setu je bilo 6:3 za Đokovića

Pogledajte kako je Ibrahim Šehić sjajno branio zicere Cristianu Ronaldu: Portugalac nije mogao ništa

Griegspor je 39. rangirani igrač na ATP listi. Iako je imao više asova i bolji postotak na prvoj servi, razlika u kvaliteti je bila vidljiva od početka.

Novak Đoković sada čeka rezultat meča između Pavela Kotova i Hurberta Hurkacza. Ovaj duel počinje oko 18:20 po našem vremenu.

Favorit je Poljak Hurkazc, koji je 11. rangirani igrač na ATP listi. Njegov protivnik, predstavnik Rusije, je 138. na toj listi i za njega je i osmina finala već uspjeh.