Dodatna inspiracija: Dejana u izazovnom izdanju bodrila Džumhura u Meksiku

Damir Džumhur odigrao je još sjajan meč u okviru ATP turnira u Meksiku, gdje je u borbi za polufinale turnira savladao Feliciana Lopeza. No, u tome je imao novu pomoć, jer ga je s tribina bodrila njegova izazovna djevojka manekenka Dejana Živković.

Popularni Džumi u ovaj meč je ušao loše, te je prvi set pripao njegovom protivniku pri rezultatu 6:7, no uskoro se najbolji bh. teniser vratio u meč, te su naredna dva seta pripala njemu (6:4, 7:6), za konačnu pobjedu.

Čini se kako bi Džumhur u budućnosti mogao biti još uspješniji u svojim teniskim pohodima, upravo zbog "kontrole" s tribina koja mu je i dodatna odgovornost.