Uživo / Borba za plasman na Europsko prvenstvo u rukometu: BiH - Kosovo 25:18

0
M. P.
M. P. / Rukometna selekcija BiH

Poštovani čitatelji portala Radiosarajevo.ba, dobrodošli u live tekstualni prijenos utakmice kvalifikacija za Europsko prvenstvo u rukometu između Bosne i Hercegovine i Kosova.

Ovaj susret je ključan za našu reprezentaciju.

Nakon poraza od Slovenije i Crne Gore, u dvomeču s Kosovom se borimo barem za šansu da budemo među četiri najbolje trećeplasirane ekipe.

Volodimir Zelenski u noćnom videoobraćanju naciji priznao: "Stanje je teško"

FT

KRAAAJ! Bravo BiH! BRAVO ZMAJEVI! Konačan rezultat 25:18

60'

Još jedna odbrana Čordalije za stoprocentni učinak u meču i treći gol Nedima Hadžića za kraj!

59'

BRAVO! Amir Muhović dolazi do prvog pogotka i maksimalne prednosti naše reprezentacije. Imamo +6 minutu prije kraja

57'

GOOOOOL! Pogađa Mehmedčehajić! Ovo je PET golova razlike za naše! Tri minute do kraja! Idemo, Bosno i Hercegovino!

56'

BEKIR ČORDALIJA brani i drugi sedmerac u nekoliko minuta! Vrlo bitne odbrane!

55'

BUUURIIIĆ! Šesti njegov gol na ovoj utakmici. Rezultat je 21-18!

54'

Reprezentacija Kosova koristi što trenutno igraju sa igračem više i smanjuju na dva razlike golom Tahirukaja

50'

GOOOOL! Idemo ponovo na +3. Sjajan pogodak Burića!

50'

Odličan prodor Nedima Hadžića i gol za +2, a zatim još jedna sjajna odbrana Ahmetaševića

48'

Nova kontra reprezentacije Kosova i četvrti gol Dedaja. Sada imamo samo jedan gol prednosti.

47'

Ahmetašević je danas sjajan. Do sada je sakupio 15 odbrana.

Bravoo, Ahmetasevic💪

Posted by SKPC "MEJDAN" TUZLA on Sunday, March 12, 2023
46'

Milan Vukšić pogađa iz sedmerca. Ponovo smo na tri razlike!

43'

Treći gol Hercega u nekoliko minuta. Trener reprezentacije Kosova zatražio time-out.

41'

Dva vezana gola za Mirka Hercega i vraćamo prednost sa poluvremena. +3 za BiH!

40'

Kosovo dolazi na samo jedan gol zaostatka.

36'

BiH postiže gol sa igračem manje. Strijelac je Senjamin Burić!

31'

GOOL! Marko Panić! Njegov četvrti pogodak. BiH vodi 4 razlike.

31'

Počelo je drugo poluvrijeme.

HT

Bh Fanaticosi prave sjajnu atmosferu u tuzlanskom Mejdanu

30'

Prvo poluvrijeme završilo je rezultatom 10:7.

29'

Divna kombinacija Kneževića i Burića. Pola minute prije kraja prvog poluvremena idemo na +3!

28'

Nekoliko minuta je trajao "post" naše reprezentacije, ali konačno ga je prekinuo Panić! Dvije minute do kraja prvog poluvremena idemo na +2

25'

Selektor Irfan Smajlagić zatražio prvi time-out za BiH. BiH se stabilno brani, ali pokazujemo nestrpljenje u napadu.

23'

Kosovo je uvezalo dva gola, ali Vukšić opet dovodi BiH na +2

20'

Naša reprezentacija igra izuzetno kvalitetno u odbrani. Ahmetašević je upravo imao svoju desetu odbranu!

19'

Navijače Kosova u Mejdanu dočekao transparent BH Fanaticosa

Bosna i Hercegovina - Kosovo, 12.03.2023.

Posted by BHFanaticos on Sunday, March 12, 2023
14'

Marko Panić pogađa. BiH ide na +3

13'

Senjamin Burić! Vodimo 5-3!

11'

Kosovo pogađa sa igračem više na terenu. 4-3

10'

Isključenje za Vladu Draganića

10'

Admir Ahmetašević za sada briljira. U prvih 10 minuta utakmice imao je 7 odbrana.

9'

BiH napada sa igračem više. Sjajan prodor Burića i goool! BiH prvi put ide na 2 razlike.