Rukometašice Ljubuškog pobijedile Lokomotivu

Večeras je u gradskoj sportskoj dvorani u Ljubuškome odigrano 3. kolo Premier lige BiH za rukometašice između rukometašica "Ljubuškog" i mostarske "Lokomotive".

U ovoj utakmici Ljubušanke su bile znatno bolje i pobjedile su rezultatom 37 : 20 (poluvrijeme 20 : 9).

Već od početka utakmice bilo je jasno da gošće iz Mostara nemaju gotovo nikavih izgleda za nešto drugo osim poraza. Rezultat se iz minute u minutu povećavao u korist domaćih igračica, tako da je u 43. minuti iznosio 30 : 14.

U zadnjih desetak minuta trener domaćih Petar Šuvak dao je priliku mladim igračicama, pa su gošće uspjele održavati do tad ostvarenu razliku u korist domaćih.

Utakmicu u Ljubuškome dobro je vodio sudački par Dario Džeba i Adrej Kolobarić.