Rukometašice Japana pobijedile Maldive s nevjerovatnih 79:0

Ženska rukometna reprezentacija Japana savladala je selekciju Maldiva na Azijskim igrama i više nego ubjedljivim rezultatom 79:0, javlja Anadolu Agency (AA).

Na poluvremenu Japanke su imale prednost 40:0, ali i u drugih 30 minuta meča Maldivke nisu pronašle put do mreže gola protivnica. Golman Maldiva Nahidhu Ahmed nije imala niti jednu odbranu.

Abdulla Saleem, selektor rukometašica Maldiva nakon utakmice debakl je pravdao riječima da njegove igračice nisu najbolje fizički pripremljene za Azijske igre!? Istakao je i da je većina reprezentativki na turnir došla sa određenim povredama.