Remi Bosne i Gorenja

Rukometaši Bosne i Gorenja odigrali su dramatičan susret 7. kola Lige prvaka koji je na kraju završen bez pobjednika 31:31.

Igrači Bosne bili su bolja ekipa tokom cijelog susreta, ali su se na kraju ipak morali zadovoljiti bodom.

Sarajlije su na odmor otišle sa prednošću od dva gola (17:15), a u 37. minuti ostvarili su najveću prednost (21:17.)

U 56. minuti gosti dolaze do poravnanja 28:28, te se do kraja igralo gol za gol. U posljednjih pet minuta Bosna ulazi su sa igračem manje. Pet sekundi prije kraja meča Slovenci su imali deveterac, ali je Grahovac odlično intervenisao i spasio Studente poraza.

Najraspoloženiji kod našeg prvaka bili Damir Doborac sa devet golova, dok je golman Nebojša Grahovac ubilježio 18 odbrana.