Poraz Bosne u Poljskoj

Ekipa Bosne BH Gas je poražena u meču 4. kola grupe B Lige prvaka koji se večeras u krcatoj "Hali Legionow" (4.000 gledalaca) igrao u Kielceu. Studenti su poraženi 34:30 (15:15)

Bosna je u prvom poluvremenu bila bolja ekipa, a u nekoliko navrata su Studenti imalo prednost od tri gola, ali se na odmor otišlo pri rezultatu 15:15.

Ipak, nakon vodstva od 28:26 u 52. minuti, bh. prvak je u finišu utakmice ostao bez rješenja, što je ekipa Vive Targi Kielce znala iskoristiti i doći do pobjede.

Golove za Bosnu BH Gas su postigli Banić 9, Doborac 7, Međić 6, Melić i Kapisoda po 3, te Bozoljac i Veselinov po 1. Uvodić je skupio 9 (3 sedmerca), a Grahovac 3 odbrane

Poredak: Lowen 6, Kielce 5, Veszprem 4 (-1), Chambery 3, Gorenje 2 (-1), Bosna 2