Ibišević proradio i Džeko pogodio (VIDEO)

Nogometaši Hoffenheima poraženi su na gostovanju kod Bochuma.

Domaći su došli u vodstvo golom Stanislava Šestaka u 24. minuti, a onda je napokon proradio bosanskohercegovački reprezentativac Vedad Ibišević i poravnao na 1:0.

Ipak pogodak Vede nije bio dovoljan da gosti izvuku bod sa gostovanja. Bochum do kraja postiže pogodak u 76. minuti preko Zlatka Dediča za konačnih 2:1.

Aktualni prvak Njemačke ekipa Wolfsubrga poražena je na gostovanju kod Bayer Leverkusena sa 2:1. Domaćini su poveli u 48. minuti igre pogotkom Stefana Reinartza, a vodstvo su povećali autogolom Andrea Lenza u 68. minuti.

Jedini pogodak za Vukove postigao je bh. reprezentativac Edin Džeko u 79. minuti, na dodavanje Zvjezdana Misimovića.