Spid u derbiju bolji od Fantoma

U derbiju lige u sjedećoj odbojci, odbojkaši Spida su savladali kao gosti ekipu Fantoma rezultatom 3:1.

Domaći su prvi set riješili u svoju korist rezultatom 29:27, nakon velike borbe u kojoj su domaći bili prisebniji i poveli u ovom duelu.

Ipak, to je bilo sve što su domaći uradili u ovom duelu, jer su naredna tri seta pripala gostima.

Prvo su poravnali rezultat osvajanjem drugog seta rezultatom 25:16, za samo 16 minuta igre.

Potom su došli do preokreta osvojivši drugi set rezultatom 25:19.

Posljednji set je nakon velike borbe pripao gostima rezultatom 25:22 i tako su stigli do pobjede u gradskom derbiju i duelu naše dvije najbolje ekipe.

OKI Fantomi: Avdagić, Bačić, Kadrić, Ćosić, Šabić, Godinjak, Hidajet, Džino, Čančar, Duran, Mahmutović, Gracić.

SDI Spid: Alibašić, Manko, Dž. Hamzić, E. Hamzić, Ligata, Kešmer, RIzvan, Šehić, Medić, Belkić, Kapo.