Sjedeća odbojka: Nezaustavljivi reprezentativci BiH ostvarili i treću pobjedu na Europskom prvenstvu

0

Reprezentacija Bosne i Hercegovine u sjedećoj odbojci pobijedila je Sloveniju rezultatom 3:0 u trećem susretu grupne faze Europskog prvenstva u Italiji.

Naši odbojkaši su prvi set pobijedili 25:13 te su odmah pokazali da će biti teški protivnici za Slovence.

U drugom setu izabranici Ifeta Mahmutovića bili su još dominantniji te su Sloveniji dozvolili da osvoji samo 10 poena.

Požar u Sarajevu, vatrogasci na terenu

Sigurno su priveli kraju meč i u posljednjem setu slavili 25:13.

Najefikasniji u bh. timu bio je Ermin Jusufović sa 18 poena.

Čestitamo: Predstavnici BiH u sjedećoj odbojci na pijesku osvojili zlato na Mediteranskim igrama

Bila je ovo sjajna partija naših odbojkaša koji su u tri utakmice ostvarili sve pobjede, a treba napomenuti da nemaju nijedan izgubljeni set.

Sutra bh. selekcija igra novi meč, protivnik desetorostrukim europskim prvacima bit će Hrvatska.