Sarajka Iman Drugović osvojila zlatnu medalju na Balkanskom kickbox prvenstvu

0

Reprezentativka Bosne i Hercegovine Iman Drugović u disciplini kick light osvojila je zlatnu medalju u kategoriji do 55 kilograma na 17. balkanskom kickbox prvenstvu za djecu, kadete, juniore i seniore u Baru (Crna Gora).

U bh. reprezentaciji zapažen rezultat u Baru su ostvarili i Dajan Ivanović u ring disciplini low kick, koji je došao do finala i pružio odličnu borbu ali nije uspio slaviti te je osvojio titulu viceprvaka Balkana te Amina Imamović u disciplini kick light do 60 kg koja je postala također viceprvakinja Balkana.

Iman Drugović, Dajan Ivanović i Amina Imamović su članovi Kluba Radnički Lukavac

ASA Bolnica i Međunarodni medicinski univerzitet u Beču donose izvrsnost u zdravstvu

Na Balkanskom kickbox prvenstvu u Baru, u organizaciji Kik boks saveza Crne Gore, učestvovalo je više od 200 takmičara iz osam država: Albanije, BiH, Bugarske, Crne Gore, Kosova, S. Makedonije, Srbije i Turske