Miloš Šćepanović odveo Crnu Goru u polufinale na Olimpijskim igrama

Crna Gora i Mađarska danas su u Brazilu odigrale prvu utakmicu četvrtfinala u sklopu vaterpolo turnira na Olimpijskim igrama.

Pobjedu su na kraju upisali Crnogorci, a junak susreta bio je Miloš Šćepanović. Prvih osam minuta pripalo je Crnoj Gori koja je vodila 2:1. Na odmor su Crnogorci otišli sa dva gola prednosti (5:3).

Zadržala je Crna Gora prednost i u trećoj četvrtini, ali se Mađarska u posljednjih osam minuta vratila i izborila jedanaesterce. Nakon regularnog dijela utakmice rezultat je bio 9:9.

Junak pobjede Crne Gore bio je golman Miloš Šćepanović koji je odbranio dva penala Mađarima, za konačni trijumf rezultatom 13:11.