Bravo, Bosanko: Ada Avdagić osvojila bronzanu medalju za BiH na taekwondo turniru G1 'Turkish Open'

1
Radiosarajevo.ba / Ada Avdagić

Na prestižnom taekwondo turniru G1 "Turkish Open 2024" koji je održan u Antaliji uz učešće 1.900 takmičara.

Ada Avdagić, članica taekwondo kluba Sarajevo, osvojila je bronzanu medalju u konkurenciji seniorki u kategoriji do 53 kg..

Nakon pobjeda u prvom, drugom i trećem kolu, Avdagić je zaustavljena u polufinalu od takmičarke iz Saudijske Arabije sa rezultatom 2:0 u rundama (3:2, 9:7).

Ramo Isak razgovarao s čelnikom MUP RS nakon napada na bošnjačke povratnike - evo šta su dogovorili

Podsjetimo, na olimpijskom bodovnom turniru "G1 Swedish Open 2023" koji je održan 11. i 12. novembra u Uppsali (Švedska), takmičarka taekwondo kluba Sarajevo Ada Avdagić, osvojila je bronzanu medalju u kategoriji seniorki do 53 kg.