Zohran Mamdani prognozirao ishod SP-a: BiH vidi u osmini finala

0
Radiosarajevo.ba
Zohran Mamdani prognozirao ishod SP-a: BiH vidi u osmini finala
Foto: EPA - EFE / Zohran Mamdani

Gradonačelnik New Yorka Zohran Mamdani je za The Guardian dao svoju prognozu predstojećeg Svjetskog prvenstva, a fudbalsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine "poslao" je sve do osmine finala.

Prilikom prognoziranja ishoda grupa, Zmajeve je stavio na drugo mjesto iza Švicarske.

U šesnaestini finala je izabranicima Sergeja Barbareza predvidio pobjedu protiv Južne Koreje, ali odmah nakon toga i poraz u osmini finala od Japana.

Nova drama na Bliskom istoku: U sukob uvučena još jedna supersila

Nova drama na Bliskom istoku: U sukob uvučena još jedna supersila

Za Hrvatsku je prognozirao prvo mjesto u grupi ispred Engleske, ali smatra da će Englezi na kraju ostvariti bolji rezultat. Engleskoj je predvidio poraz od Kolumbije u utakmici za treće mjesto.

U finalu vidi susret između Maroka i Francuske, a za novog svjetskog prvaka odabrao je Maroko, uz obrazloženje: "Srce želi ono što srce želi."

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije