Zmaj obilježio utakmicu: Sead Kolašinac strijelac i asistent u pobjedi Marseillea

0

Marseille je večeras ostvario važnu pobjedu u francuskom prvenstvu i dodatno se učvrstio na trećoj poziciji, koja donosi plasman u Ligu prvaka.

Domaćin je na Velodromeu nakon preokreta savladao Lorient sa 3:1, a ključni igrač je bio naš Sead Kolašinac.

Gosti su poveli pogotkom Moffija u 29. minuti, da bi bh. reprezentativac sjajno reagovao i glavom pogodio za izjednačenje u 38. minuti.

Podcast s Tomom – Jadranka Miličević: Za femicid nije kriv samo pojedinac, već čitavo društvo

To nije bilo sve od Kolašinca, jer je u 53. minuti asistirao Alexisu Sancezu za preokret.

Konačnih 3:1 postavio je Jordan Veretout u 59. minuti.

Sead Kolašinac u sjajnoj je formi, a nedavno je bio strijelac i u trijumfu protiv Toulousea (6:1), piše SC Sport.