Zlatan Ibrahimović krvave glave napustio teren: Tražio penal, dobio modricu

0

Nogometaši Milana nisu uspjeli nastaviti niz pobjedničkih partija i tako zadržati tri boda prednosti na vrhu tablice Serie A.

Rossoneri su sinoćž na svom terenu odigrali tek 0:0 protiv Bologne pa su sada na 67 bodova dok Napoli ima 66, a Inter 63 i utakmicu manje.

Imali su nogometaši Milana veliku inicijativu, čak 33 udarca su uputili, ali samo je njih 7 išlo u okvir.

Ustavni sud donio odluku: Hoće li SNSD-u biti oduzet mandat četvrtog delegata u Domu naroda BiH?

Pokušavao je Olivier Giroud sve što je mogao u 70 minuta koliko je bio u igri prije nego ga je zamijenio Zlatan Ibrahimović.

Upravo je Šveđanin bosanskih korijena bio u središtu incidenta 10-ak minuta nakon što je ušao u igru. U jednom zračnom dvoboju sudario se glavom s Garyjem Medelom. Obojica su završili s posjekotinama na glavama, Medel je morao biti zamijenjen dok je Zlatan nastavio s igrom, ali potpuno ljutit.

Od sudije Livija Marinellija je tražio da dosudi jedanaesterac nakon tog dvoboja, a prigovarao mu je to i nakon završetka utakmice.