Željo skočio na drugo mjesto: Fantastičan gol Alispahića obradovao Grbavicu

U utakmici 9. kola Premijer lige BiH Željezničar je kao domaćin savladao ekipu Radnika 1:0 i probio se na drugo mjesto tabele.

Meč na Grbavici protekao je u inicijativi "Plavih" koji su dugo pleli mrežu oko gola Bilobrka. Najbolje šanse u prvom dijelu imali su E. Zec i Bojo, ali se na odmor otišlo s rezultatom 0:0.

Željo je još odlučnije zaigrao u nastavku i nagrada je konačno stigla u 66. minutu. Mehmed Alispahić je postigao sjajan gol za vodstvo i pobjedu Željezničara 1:0.

Do kraja utakmice Ramović, Sipović i Zajmović imali su prilike povećati rezultat, ali je ostalo minimalnih i više nego zasluženih 1:0 za Željezničar.