Želji se povećavaju šanse: Neftci bez jednog od najboljih igrača u revanšu u Bakuu?

0

Željezničar ima velikih problema s povredama nakon tri meča u Europi ove sezone te je upitan nastup nekoliko igrača u Bakuu.

Plavi su potvrdili da će Jašarević i Amoah puazirati do sedam dana, a odranije su povrede zadavale problem Štiliću, Cocaliću i Rustemoviću.

Na Grbavici se povrijedio i jedan igrač Neftcija, a riječ je o najnovijem pojačanju azerbejdžanskog tima Erwinu Koffiju.

Milić Vukašinović prozvao Bregovića: "Ko se druži sa mekinjama, pojedu ga svinje"

Koffi je priliku za igru dobio s klupe za rezervne igrače, ali je nakon dvadesetak minuta izašao zbog povrede.

Neftci je danas objavio da je Koffi počeo trenirati odvojeno od ekipe, pošto se oporavlja od povrede pete.

Regionalni mediji o Grbavici: Nisu je mogli slomiti zločinci i koljači, neće ni golčina u 95. minuti

Budući da je glavni ljekar Neftcija Shaik Zohrabli rekao da će se Koffi tek za jedan ili dva dana priključiti treninzima s ekipom, za očekivati je da ne nastupi u četvrtak, 3. augusta protiv Želje.

Revanš utakmica 2. pretkola Konferencijske lige se igra u četvrtak od 19 sati, a rezultat nakon prvog meča je 2:2, prenosi scsport.ba.