Željezničar srušio Velež na Grbavici: Stigli su na posljednji voz u borbi za Evropu

2

FK Željezničar u okviru 30. kola premijer lige Bosne i Hercegovine zabilježio je veliki uspjeh pobjedom protiv FK Veleža, rezultatom 2:1.

Iako su već u 20. minuti domaćini došli do vodstva fantastičnim golom Santosa (1:0) i tako završili prvo poluvrijeme, već u prvim minutama drugog poluvremena došlo je do promjene u rezultatu.

Velež je postigao gol u 51. minuti, čime su došli do izjednačenja, strijelac ovoga puta bio je Nemanja Anđušić (1:1).

Predstavljao Bosnu i Hercegovinu na Eurosongu, a sada priznao da je pokušao samoubistvo

Rezultat nije dugo trajao, domaćini su ponovo došli do vodstva u 72. minuti utakmice, a ovog puta srijelac je bio Dženan Haračić (2:1).

Iako je sudija svirao dodatne tri minute na Grbavici do promjena rezultata nije došlo do većih promjena.