Željezničar savladao slavljenika Orahovicu

0

Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice povodom 50. rođendana NK Orahovica slavili pobjedu rezultatom 2:0.

Meč se igrao u formatu dva puta po 35 minuta. U prvom poluvremenu Željo je postigao jedan gol, strijelac je bio Faris Zubanović.

U prvim sekundama drugog dijela Harun Karić postigao je drugi gol za Plave.

Komična situacija u Parizu. Brazilka se srušila, pogledajte što je učinio njezin trener

Željezničar je nastupio u sastavu: Abdulahović – Odinaka, Drina, Šemdin, Mahmić – H. Karić, Kolić – Šujić, Fočo, Laušević – Zubanović.

U rosteru su još bili: Duškaj, Babić, Al Jaber, Babaluk, Đorić, Karjašević, Zeničanin, Barimac, B. Karić, Hasanić i Bucalović.

Fudbaleri Željezničara su u okviru prijateljske utakmice povodom 50. rođendana NK Orahovica slavili pobjedu rezultatom...

Posted by FK Željezničar on Sunday, July 28, 2024

FK Željezničar se zahvalio NK Orahovica na gostoprimstvu te još jednom mu čestitao 50. rođendan.