Zdravko Mamić privremeno se povlači iz fudbala zbog zdravstvenih problema

Radiosarajevo.ba
Zdravko Mamić privremeno se povlači iz fudbala zbog zdravstvenih problema

Na današnjem otvaranju hotela ispod južne tribine maksimirskog stadiona izvršni predsjednik GNK Dinama i po mnogima najmoćniji čovjek u hrvatskom fudbalu Zdravko Mamić najavio je da se zbog operacija privremeno povlači iz fudbala."Moje je zdravlje narušeno i uskoro idem na dvije operacije", izjavio je Mamić ne želeći otkriti o kakvim se operacijama radi.

Izvršni predsjednik Dinama nadodao je kako bi još mogao svašta reći o Dinamu i o reprezentaciji, ali da danas nije dan za to.
 
"Ovo je velika stvar za klub jer takav hotel imaju svi veliki klubovi poput Manchester Uniteda, Tottenhama, Chelsea. U njega smo uložili 85 miliona kuna, a kada bi još natkrili tribine na Maksimiru, imali bismo stadion za narednih trideset godina", zaključio je Zdravko Mamić, javila je Fena.

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iOS i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Najnovije