Završen meč između Fenerbahcea i Manchester Uniteda: Džeko ušao tek pred kraj susreta

0

Večerašnjim utakmicama završeno je treće kolo UEFA Konferencijske lige.

U Istanbulu, Fenerbahče je ugostio Manchester United, a meč je završen rezultatom 1:1.

United je poveo već u 15. minuti kada je Grancho odlično prošao po lijevoj strani, lopta stigla do Zirkzeea, koji je asistirao Eriksenu kojie pogađa za 0:1. Nekoliko minuta kasnije, Rashford je zaprijetio, ali je njegov udarac otišao pored gola. Domaći su uzvratili u 23. minuti kada je Tadić imao priliku, ali jedan od defanzivaca Uniteda odlično blokirao njegov udarac. En Nesyri je imao dvije dobre prilike, ali nije uspio postići pogodak, te se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 0:1.

Novi detalji atentata u Austriji: Gradonačelnika ubio lovac, još je u bjekstvu

U drugom poluvremenu, Fenerbahče je izjednačio u prvoj pravoj prilici. Saint-Maximin je asistirao s lijeve strane, a En Nesyri pogodio za 1:1. Gosti iz Manchestera imali su nekoliko prilika preko Rashforda i Grancha, ali nisu uspjeli ponovo savladati golmana Livakovića.

Edin Džeko je ušao u igru u 79. minuti, ali nije uspio promijeniti rezultat, piše SCsport.