Zabilježen jedan od najnesportskijih poteza na utakmici

Utakmicu Schalkea i Bayera (1:1) u 31. kolu Bundeslige obilježio je nesportski potez napadača gostujuće momčadi Lucasa Alarija.

Schalke je u 51. minuti poveo pogotkom Caligiurija s bijele tačke, a osam minuta kasnije je Alario pokušao nesportski izjednačiti. Jedan igrač Schalkea ostao je ležati na travnjaku i njegovi suigrači su izbacili loptu iz igre, prenosi Index Sport.

Kad se utakmica nastavila, gosti su vratili loptu domaćinu i dok je lopta išla prema golmanu Schalkea, Alario je to pokušao iskoristiti i izjednačiti. Njegov udarac je obranio Nubel, a nakon toga su domaći igrači poludjeli i napali Alarija. Uslijedilo je koškanje na travnjaku u kojem su Alario, Caligiuri i McKennie dobili po žuti karton.

U završnici utakmice je Miranda izjednačio autogolom pa je Schalke i 12. utakmicu zaredom ostao bez pobjede.