Za četiri dana počinje: Donosimo raspored svih utakmica Eura

0
Radiosarajevo.ba
Za četiri dana počinje: Donosimo raspored svih utakmica Eura
Foto: EPA-EFE / Finale se igra na Webleyu

Donosimo raspored utakmica Europskog nogometnog prvenstva koje će se održati od 11. juna do 11. jula.

SKUPINA A: (Italija, Švicarska, Turska, Wales)

1. kolo - 11. juni (Rim)
21:00 Turska - Italija
1. kolo - 12. juni (Baku)
15:00 Wales - Švicarska

2. kolo - 16. juni:
18:00 Turska - Wales (Baku)
21:00 Italija - Švicarska (Rim)

3. kolo - 20. juni:
18:00 Švicarska - Turska (Baku)
18:00 Italija - Wales (Rim)

SKUPINA B (Belgija, Rusija, Danska, Finska)

1. kolo - 12. juni:
18:00 Danska - Finska (Kopenhagen)
21:00 Belgija - Rusija (St Petersburg)

2. kolo - 16. juni:
15:00 Finska - Rusija (St Petersburg)
2. kolo - 17. juni:
18:00 Danska - Belgija (Kopenhagen)

3. kolo - 21. juni:
21:00 Rusija - Danska (Kopenhagen)
21:00 Finska - Belgija (St Petersburg)

SKUPINA C (Ukrajina, Nizozemska, Austrija, Sjeverna Makedonija)

1. kolo - 13. juni:
18:00 Austrija - S.Makedonija (Bukurešt)
21:00 Nizozemska - Ukrajina (Amsterdam)

2. kolo - 17. juni:
15:00 Ukrajina - S.Makedonija (Bukurešt)
21:00 Nizozemska - Austrija (Amsterdam)

3. kolo - 21. juni:
18:00 S.Makedonija - Nizozemska (Amsterdam)
18:00 Ukrajina - Austrija (Bukurešt)

SKUPINA D (Engleska, Hrvatska, Češka, Škotska)

1. kolo - 13. juni:
15:00 Engleska - HRVATSKA (London)
1. kolo - 14. juni:
15:00 Škotska - Češka (Glasgow)

2. kolo - 18. juni:
18:00 HRVATSKA - Češka (Glasgow)
21:00 Engleska - Škotska (London)

3. kolo - 22. juni:
21:00 HRVATSKA - Škotska (Glasgow)
21:00 Češka - Engleska (London)

SKUPINA E (Španija, Poljska, Švedska, Slovačka)

1. kolo - 14. juni:
18:00 Poljska - Slovačka (St Peterburg)
21:00 Španija - Švedska (Sevilla)

2. kolo - 18. juni:
15:00 Švedska - Slovačka (St Peterburg)
2. kolo - 19. lipnja:
21:00 Španija - Poljska (Sevilla)

3. kolo - 23. juni:
18:00 Slovačka - Španija (Sevilla)
18:00 Švedska - Poljska (St Peterburg)

SKUPINA F (Njemačka, Francuska, Portugal, Mađarska)

1. kolo - 15. juni:
18:00 Mađarska - Portugal (Budimpešta)
21:00 Francuska - Njemačka (München)

2. kolo - 19. juni:
15:00 Mađarska - Francuska (Budimpešta)
18:00 Portugal - Njemačka (München)

3. kolo - 23. juni:
21:00 Portugal - Francuska (Budimpešta)
21:00 Njemačka - Mađarska (München)

OSMINA FINALA

26. juni (Amsterdam), 18:00 A2 - B2
26. juni (London), 21:00 A1 - C2
27. juni (Budimpešta), 18:00 C1 - 3 D/E/F
27. juni (Sevilla), 21:00 B1 - 3 A/D/E/F
28. juni (Kopenhagen), 18:00 D2 - E2
28. juni (Bukurešt), 21:00 F1 - 3 A/B/C
29. juni (London), 18:00 D1 - F2
29. juni (Glasgow), 21:00 E1 - 3 A/B/C/D

ČETVRTFINALE

2. juli (St Peterburg), 18:00 (F1 - 3 A/B/C) - (D2 - E2)
2. juli - (München), 21:00 (B1 - 3 A/D/E/F) - (A1 - C2)
3. juli (Baku), 18:00 (C1 - 3 D/E/F) - (A2 - B2)
3. juli (Rim), 21:00 (E1 - 3 A/B/C/D) - (D1 - F2)

POLUFINALE

6. juli (London), 21:00
7. juli (London), 21:00

FINALE

11. juli (London), 21:00

Radiosarajevo.ba pratite putem aplikacije za Android | iPhone i društvenih mreža Twitter | Facebook | Instagram, kao i putem našeg Viber Chata.

/ Najčitanije

/ Komentari

Prikaži komentare (0)

/ Povezano

/ Najnovije