Villarreal izbacio Bayern i plasirao se u polufinale Lige prvaka!

0

Villarreal je eliminisao Bayern i plasirao se u polufinale Lige prvaka! Tako glasi vijest iz minhena, gdje je odigran revanš susret četvrtfinala između ovih timova.

Španci su iz prvog meča imali kapital od 1:0, a Bavarci su se prilično mučili večeras da dođu do gola. Konačno su uspjeli u 52. minuti, strijelac je bio Robert Lewandowski, njegov šut se odbio o stativu u mrežu gostiju, piše Sport Centar.

Od tog trenutka nije bilo promjene rezultata sve do samog finiša utakmice. Dvije minute prije kraja fatalni udarac njemačkom gigantu zadao je rezervista Samuel Chukwueze, nakon dobrog kontranapada i asistencije Gerarda Morena.

JUPOL Bojaton: Aktivno treniraj za bojenje

Do kraja je ostalo 1:1, Žuta podmornica plovi dalje.