Velež poražen u Trebinju: Leotar upisao prvu pobjedu

0

Leotar je u okviru prvog susreta 5. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine savladao Velež minimalnim rezultatom - 1:0.

Nakon početnog pritiska Mostaraca, Leotar je u 12. minuti postigao gol, a strijelac je bio Aćimović.

Susretom u Hercegovini otvara se peto kolo Premijer lige BiH: Leotar u Trebinju dočekuje Velež

Intervju | Sergej Barbarez: Ne odričem se Džeke i Pjanića, želim graditi tim i na mladim igračima

Rođeni su do kraja prvog dijela imali veći posjed lopte, ali bez pravih prilika.

I u nastavku smo gledali sličnu utakmicu. Leotar je na kraju, ipak, sačuvao svoju mrežu i tako upisao prvu pobjedu..

Treba reći da je Trebinjcima ovo ujedno prvi put ove sezone da su domaćin na svom terenu.