UŽIVO: Velež - AEK 2:1

1
N. Ka.

Poštovani čitaoci portala Radiosarajevo.ba, dobrodošli na live tekstualni prijenos prve utakmice drugog pretkola Konferencijske lige između grčkog tima AEK-a i mostarskog Veleža.

Rođeni će večeras imati i podršku velikog broja navijača na stadionu Grbavica u Sarajevu.

FT

Velež je savladao AEK na Grbavici rezultatom 2:1

SVAKA ČAST ROĐENI!

90'

Sudija je odlučio igra se još tri minute.

74'

Melvin Osmić zamijenio je Pršeša na terenu.

70'

AEK pokušava na sve načine da slomi Velež. Grubom igrom pokušavaju Rođene da izbace iz kolosijeka.

57'

Žuti karton za Dinu Hasanović.

52'

Sjajnim golom Dženana Zajmovića, Velež je poveo na Grbavici.

52'

VELEŽ vodi protiv AEK 2:1. Svaka čast Rođeni!

49'

AEK je imao sjajnu priliku iz slbodnog udarca, što je ujedno i najbolja prilika grčkog kluba u dosadašnjem toku utakmice.

46'

Nastavljeno je drugo poluvrijeme između Veleža i AEK-a

HT

Završeno je prvo poluvrijeme na Grbavici.

42'

Gol AEK-a ali iz offsidea.

40'

Žuta karton za kapitena Ovčinu, to mu je drugi karton u Konferencijskoj ligi. Još pet miuta je ostalo do kraja prvog poluvremena. Vidjet ćemo koliko će sudija da produži.

35'

Novi je korner za Rođene. Pršeš je uzeo loptu

33'

Velež ne spušta tempo, napadaju svim snagama prema golu AEK-a

33'

Još jedan korner za Rođene.

33'

Sjajna akcija Veleža. Pršeš je ponovo pokušao da ošuta ali golman je skinuo loptu. Samo je korner za Rođene.

29'

Slobodan udarac za AEK. Mantalos je izveo i pokušao da ugrozi go Veleža. Ali Bogdanović je bio siguran.

22'

Prvi korner za AEK. Lopta je uspješno izbačena iz kaznenog prostora Rođenih.

Pokušao je Velež iz kontranapada da ugrozi go AEK-a ali napad je prekinut.

20'

Posjed lopte je još uvijek na strani Veleža, bore se Rođeni do zadnjeg atoma snage.

Velež - AEK - undefined

14'

Samo nekoliko trenutaka nakon pogodka, Omar Pršeš je sjajnim golom pogodio za izjednačenje Veleža. To je praktično bio i prvi udarac u okvir gola AEK-a

13'

Velež je izjednačio! Grbavica je eksplodirala!

12'

Golom Ansarifarda AEK je došao u vodstvo. Hladan tuš na Grbavici

12'

AEK je poveo na Grbavici protiv Veleža

7'

Prvi udarac prema golu, igrači AEK-a su probili odbranu Veleža.

Nedugo iz toga, Ćosić je krenuo u napad, ali napad je zaustavila odbrana AEK-a

4'

Sjajno je krenuo Velež, vatreno pokušavaju u prvim minutama da slome tim iz Atine