Uživo: Kraj Coleraine - Velež 1:2

2
Uživo:  Kraj Coleraine - Velež 1:2

Poštovani čitaoci portala Radiosarajevo.ba, dobrodošli na live tekstualni prijenos revanš utakmice 1. kola kvalifikacija Konferencijske lige između sjevernoirske ekipe Coleraine i mostarskog Veleža.

Bh. predstavnik ima prednost od 2:1 iz prvog meča, ali večeras mu sigurno neće biti lako.

Podsjetimo da je UEFA ukinula pravilo gola u gostima pa eventualni poraz Veleža od 1:0 našeg predstavnika ne bi eliminisao već odveo meč u produžetke.

90'

Kraj utakmice u Sjevernoj Irskoj. Bravo Rođeniiiiii!

88'

Nevjerovatno, ali istinito. 3:0 za Vllazniju protiv Širokog Brijega. Bh. predstavnik ovim rezultatom ispada.

87'

Velež polako privodi utakmicu kraju.

82'

Velež kontroliše stvari u ovim momentima.

74'

Novi šok za Široki u Albaniji. Imami pogađa za 2:0. Sada imamo produžetke tamo ako ovako ostane.

71'

GOOOOOOOOOL. Nemanja Anđušiććććć! Velež vodi 2:1. Čini se da je konačno sve gotovo.

69'

Kakva šansa za Velež! Brandao je pokušao silovitim udarcem, ali pored gola.

61'

Zamjmović je sada pokušao, ali pored gola. Dobra je to prilika bila.

58'

Zeljković pokušava, ali preko gola.

56'

Nova velika prilika za Velež. Pravi fliper u šesnaestercu domaćih nakon kornera, ali izblokirano je sve živo.

54'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Brandaooooooo! Napadač Veleža šutira, lopta je zakačila jednog igrača domaćih i završila u golu. Bravoooo!

47'

Usput da javimo promjenu rezultata iz Albanije. Široki gubi od Vllaznije 1:0. Gpol je postigao Đurđević.

47'

Stopostotna prilika za Coleraine. Opet Shalvin. Nevjerovatno šta je promašio. I neka je...

46'

Radovac je u prvoj šansi u drugom dijelu, ali izblokirano je to.

46'

Počelo je drugo poluvrijeme.

45'

Kraj prvog dijela. Potpuno nezasluženo vodstvo domaćih. Sretno Rođeni u nastavku!

45'

Nova velika prilika za Velež! Deane je to odbranio... Pa šta treba da se desi da Rođeni pogode?

41'

Velež ponovo stišće protivnika, ali odavno nije stvorio neku priliku. Nadamo se da će čekanju uskoro doći kraj.

35'

Ovaj rezultat, zbog ukinutog UEFA pravila o golu u gostima, donosi produžetke.

33'

GOOOL. Nažalost, i Velež gubi. Nakon ubačaja s lijeve strane, Shalvin je najviši u skoku i matira Bogdanovića za vodstvo domaćih.

26'

Bez dešavanja u ovim momentima.

16'

Velež igra sjajno i vrlo je opasan. Odbarana domaćeg tima djeluje kao amaterska družina u ovim momentima. Ovčina je sada bio u šansi, ali izblokirao je to jedan defanzivac Colerainea.

15'

Ferreyra žuti karton, opasnost sada po gol Veleža iz slobodnjaka, ali dobro smo to izbili i bit će korner za domaćina.

9'

Nova velika šansa za Velež! Ovčina nakon odbijenca dolazi do lopte i šutira, ali sjajno brani golman domaćina.

6'

Dobra prilika za Velež. Ćosić je prošao po desnoj strani i ubacio, ali Brandao ne uspijeva da pogodi. Kakva šteta...

3'

Pritisak fudbalera Colerainea na zadnju liniju Veleža. Domaći su krenuli prilično agresivno u ovaj meč.

2'

Prvi korner za Coleraine, ali bez opasnosti po gol Veleža.

1'

Počeo je susret. Sretno Rođeni!

20:39

Ovo su postave:

Coleraine: Deane, Wilson, Brown, O'Donnell, Traynor, Glackin, Lowry, Carson, McLaughinm Shevlin i Allen.

Velež: Bogdanović, Ferreyra, Zeljković, Isić, Ćosić, Hasanović, Radovac, Brandao, Vehbabović, Ovčina, Zajmović.

20:37

Poštovani čitaoci portala Radiosarajevo.ba, dobrodošli na live tekstualni prijenos revanš utakmice 1. kola kvalifikacija Konferencijske lige između sjevernoirske ekipe Coleraine i mostarskog Veleža.