Uzbudljiva utakmica u Beogradu: Crnogorci izjednačili protiv Srbije

0

Nakon prvih 45 minuta izuzetno važnog i uzbudljivog duela 8. kola kvalifikacija za EURO 2024 između Srbije i Crne Gore rezultat je 1:1.

Srbija je prva povela u 9. minuti preko Aleksandra Mitrovića, koji je lijepo pogodio vanjskom poslije dodavanja Saše Lukića za veliko slavlje domaćih navijača na stadionu Rajko Mitić.

Ipak, gosti su u 35. minuti došli do poravnanja. 'Sjevnula' je kontra, Adam Marušić je pronašao Stevana Jovetića, koji je driblingom 'izlomio' odbranu domaćina i smjestio loptu iza leđa Vanje Milinković-Savića za 1:1.

Emir Spahić upao na predstavu Enisa Bešlagića, napravio show i nasmijao publiku jednom rečenicom

Prema trenutnom stanju stvari Srbija je na drugom mjestu s 11 bodova, dok je Crna Gora treća s dva boda manje.