Uzbudljiv derbi na Marakani: Partizan zadržao lidersku poziciju ispred Zvezde

3

U najvećem srbijanskom derbiju, beogradski rivali Crvena zvezda i Partizan su na Marakani odigrali bez pobjednika – 2:2.

Golova nije bilo do 44. minute, kada je Uroš Spajić donio prednost Zvezdi.

Partizan je izjednačio u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena, kada je za 1:1 zabio Saldanha.

U nesreći kod Dervente smrtno stradao dječak iz FK Tekstilac: Išao na utakmicu voljenog kluba

Potpuni preokret uslijedio je u 49. minuti. Strijelac za 1:2 i vodstvo gostiju bio je Aldo Kalulu.

Zvezda je uspjela doći do poravnanja golom Cherifa Ndiayea iz 67. minute.

Posted by FK Crvena zvezda on Saturday, March 9, 2024

Gosti su u 74. minuti ostali bez isključenog Severine, no to domaćin nije uspio iskoristiti.

Partizan je ovim remijem zadržao vodeću poziciju s bodom više od drugoplasirane Zvezde.